Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52587339・Za uličkou 161/2, 962 61 Babiná・Založené 2019
Obrat 2025
40 tis. €
+1 269 %Zisk 2025
27 tis. €
+189 %Aktíva
19 tis. €
+352 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+179 %Zadlženosť
39,1 %
+134 ppHrubá marža
80,5 %
+996 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
67,5 %
+1 109 ppZisk / výnosy
ROA
138,4 %
−255 ppRentabilita aktív
ROE
227,1 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
+223 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
27 tis. €
+191 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1,2 %
+2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 781 €
+118 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
56,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 985 € | 7 463 € | 2 917 € | 40 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 517 € | 5 977 € | −27 tis. € | 32 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 985 € | 7 464 € | 2 917 € | 40 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | 217 € | −30 tis. € | 27 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 22 tis. € | −7 721 € | 19 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 200 € | 467 € | 467 € | 9 084 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 200 € | 467 € | 467 € | 9 084 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 22 tis. € | −8 188 € | 10 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 18 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 811 € | 2 761 € | 721 € | 421 € |
| Finančné účty | 2 110 € | 543 € | −8 909 € | 9 969 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 22 tis. € | −7 721 € | 19 tis. € |
| Vlastné imanie | 73 € | 15 tis. € | −15 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −9 843 € | −20 tis. € | −20 tis. € | −50 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −10 tis. € | 217 € | −30 tis. € | 27 tis. € |
| Záväzky | 19 tis. € | 6 832 € | 7 360 € | 7 609 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 6 832 € | 7 360 € | 7 609 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Za uličkou 161/2, 96261 Babiná, Slovenská republika
Adresa Za uličkou 161/2, 96261 Babiná, Slovenská republika
Adresa Za uličkou 161/2, 96261 Babiná, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.