Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52591140・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2019
Obrat 2025
661 tis. €
+2,2 %Zisk 2025
8 917 €
−70 %Aktíva
380 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
248 tis. €
+3,7 %Zadlženosť
34,7 %
−9,1 ppHrubá marža
19,7 %
+5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−3,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,3 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
3,6 %
−8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,63
−5,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
−63 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
30,7 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−17 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 488 tis. € | 592 tis. € | 633 tis. € | 660 tis. € |
| Pridaná hodnota | 107 tis. € | 69 tis. € | 89 tis. € | 130 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 489 tis. € | 592 tis. € | 647 tis. € | 661 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 59 tis. € | 6 749 € | 30 tis. € | 8 917 € |
| Daň z príjmov | 18 tis. € | 8 698 € | 5 688 € | 3 957 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 254 tis. € | 288 tis. € | 426 tis. € | 380 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 225 tis. € | 385 tis. € | 351 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 225 tis. € | 385 tis. € | 351 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 214 tis. € | 63 tis. € | 41 tis. € | 29 tis. € |
| Zásoby | 100 € | 101 € | 93 € | 166 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 11 tis. € | 17 tis. € | 36 tis. € | 21 tis. € |
| Finančné účty | 203 tis. € | 46 tis. € | 4 633 € | 7 753 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 254 tis. € | 288 tis. € | 426 tis. € | 380 tis. € |
| Vlastné imanie | 203 tis. € | 210 tis. € | 239 tis. € | 248 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 138 tis. € | 197 tis. € | 204 tis. € | 234 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 59 tis. € | 6 749 € | 30 tis. € | 8 917 € |
| Záväzky | 51 tis. € | 78 tis. € | 187 tis. € | 132 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 73 tis. € | 40 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 49 tis. € | 21 tis. € | 62 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 33 tis. € | 9 693 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 23 tis. € | 40 tis. € | 45 tis. € |
| Rezervy | 1 541 € | 1 401 € | 1 473 € | 1 150 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Veľké Rovné 338, 01362 Veľké Rovné, Slovenská republika
Adresa Veľké Rovné 338, 01362 Veľké Rovné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
František Kubový, s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.