Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52592111・Kollárova 588/17, 90301 Senec・Založené 2019
Obrat 2025
29 tis. €
+39 %Zisk 2025
2 193 €
+44 %Aktíva
12 tis. €
+28 %Vlastný kapitál
9 486 €
+30 %Zadlženosť
20,5 %
−1,3 ppHrubá marža
19,8 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,7 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
18,4 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
23,1 %
+2,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,88
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 533 €
+36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,4 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 486 €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
76,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 433 € | 5 211 € | 6 880 € | 5 664 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € | 29 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 186 € | 73 € | 1 522 € | 2 193 € |
| Daň z príjmov | 86 € | 64 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 9 484 € | 9 331 € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 619 € | 3 122 € | 624 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 619 € | 3 122 € | 624 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 955 € | 6 362 € | 8 707 € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 691 € | 1 839 € | 2 099 € | 7 362 € |
| Finančné účty | 4 264 € | 4 523 € | 6 608 € | 4 571 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 9 484 € | 9 331 € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 698 € | 5 771 € | 7 293 € | 9 486 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 186 € | 259 € | 1 781 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 186 € | 73 € | 1 522 € | 2 193 € |
| Záväzky | 5 876 € | 3 713 € | 2 038 € | 2 447 € |
| Dlhodobé záväzky | 5 384 € | 3 239 € | 853 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 492 € | 474 € | 1 185 € | 2 447 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Kollárova 588/17, 90301 Senec, Slovenská republika
Adresa Kollárova 588/17, 90301 Senec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.