Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52592405・Pod Žiarcom 923/44, 02744 Tvrdošín・Založené 2019
Obrat 2025
142 tis. €
−7,4 %Zisk 2025
4 227 €
−46 %Aktíva
32 tis. €
−9,1 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+44 %Zadlženosť
64,6 %
−13 ppHrubá marža
32,5 %
+2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,0 %
−2,1 ppZisk / výnosy
ROA
13,3 %
−9,2 ppRentabilita aktív
ROE
37,7 %
−63 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,89
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 465 €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,7 %
+1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 112 tis. € | 115 tis. € | 154 tis. € | 142 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 38 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 112 tis. € | 115 tis. € | 154 tis. € | 142 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 025 € | 3 416 € | 7 869 € | 4 227 € |
| Daň z príjmov | 273 € | 919 € | 2 105 € | 1 238 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 31 tis. € | 35 tis. € | 32 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 623 € | 4 811 € | 2 406 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 9 623 € | 4 811 € | 2 406 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 1 408 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 573 € | 13 tis. € | 9 919 € | 4 635 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 13 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 31 tis. € | 35 tis. € | 32 tis. € |
| Vlastné imanie | −3 482 € | 4 934 € | 7 803 € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −9 507 € | −8 482 € | −5 066 € | 1 979 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 025 € | 3 416 € | 7 869 € | 4 227 € |
| Záväzky | 28 tis. € | 26 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2 509 € | 5 382 € | 12 tis. € | 8 150 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 500 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Pod Žiarcom 923/44, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Spiežová 336/41, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Pod Žiarcom 923/44, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Pod Žiarcom 923/44, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Pod Žiarcom 923/44, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Spiežová 336/41, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Pod Žiarcom 923/44, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Adresa Pod Žiarcom 923/44, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.