Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52597831・Jána Milca 807/1, 01001 Žilina・Založené 2019
Obrat 2025
295 tis. €
−38 %Zisk 2025
−19 tis. €
−518 %Aktíva
998 tis. €
+8,6 %Vlastný kapitál
58 tis. €
−25 %Zadlženosť
94,2 %
+2,6 ppHrubá marža
38,6 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,6 %
−7,6 ppZisk / výnosy
ROA
-1,9 %
−2,5 ppRentabilita aktív
ROE
-33,5 %
−39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,32
+565 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−15 tis. €
−259 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-31,1 %
−81 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−307 tis. €
−26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
79,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 168 tis. € | 319 tis. € | 472 tis. € | 276 tis. € |
| Pridaná hodnota | 56 tis. € | 46 tis. € | 119 tis. € | 106 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 168 tis. € | 320 tis. € | 473 tis. € | 295 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | 176 € | 4 646 € | −19 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 636 € | 2 867 € | 4 673 € | 4 612 € |
| Daň z príjmov splatná | 9 636 € | 2 867 € | 4 673 € | 4 612 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 545 tis. € | 817 tis. € | 919 tis. € | 998 tis. € |
| Neobežný majetok | 509 tis. € | 785 tis. € | 905 tis. € | 853 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 509 tis. € | 785 tis. € | 905 tis. € | 853 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 31 tis. € | 12 tis. € | 143 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 8 843 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 747 € | 13 tis. € | 7 474 € | 95 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 34 tis. € | 8 750 € | 4 753 € | 48 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 204 € | 537 € | 1 246 € | 1 891 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 545 tis. € | 817 tis. € | 919 tis. € | 998 tis. € |
| Vlastné imanie | 73 tis. € | 73 tis. € | 77 tis. € | 58 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 40 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | 176 € | 4 646 € | −19 tis. € |
| Záväzky | 472 tis. € | 744 tis. € | 841 tis. € | 940 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 296 tis. € | 397 tis. € | 585 tis. € | 490 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 176 tis. € | 346 tis. € | 256 tis. € | 449 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 57 € | 14 € | 0 € | 188 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Priedovsie 386/9, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Adresa Priedovsie 386/9, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Adresa Priedovsie 386/9, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Adresa Priedovsie 386/9, 01302 Gbeľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.