Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Moverall, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52597997Bulharská 5560/80, 82104 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2019

Obrat 2025

221 tis. €

−5,5 %
IČO
52597997
DIČ
2121077376
IČ DPH
Sídlo
Moverall, s. r. o.Bulharská 5560/80 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
piatok 23. augusta 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/139901/B

Zisk 2025

−4 730 €

−1 195 %

Aktíva

49 tis. €

−8,6 %

Vlastný kapitál

32 tis. €

−13 %

Zadlženosť

35,3 %

+3,2 pp

Hrubá marža

76,6 %

+7,0 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1 195 %
0 €0 €8 265 €30 tis. €−7 912 €432 €−4 730 €2019202020212022202320242025

Tržby

−5,5 %
0 €0 €10 tis. €186 tis. €252 tis. €234 tis. €221 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-2,1 %

−2,3 pp

Zisk / výnosy

ROA

-9,6 %

−10 pp

Rentabilita aktív

ROE

-14,8 %

−16 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,40

−2,0 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−4 730 €

−1 195 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

24 tis. €

−2,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

116,7 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20190 €202010 tis. €2021186 tis. €2022252 tis. €2023234 tis. €2024221 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru186 tis. €252 tis. €234 tis. €221 tis. €
Pridaná hodnota144 tis. €156 tis. €163 tis. €170 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti186 tis. €252 tis. €234 tis. €221 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení30 tis. €−7 912 €432 €−4 730 €
Daň z príjmov0 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok7 523 €
  • Obežný majetok42 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie32 tis. €
  • Záväzky17 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom55 tis. €54 tis. €54 tis. €49 tis. €
Neobežný majetok16 tis. €16 tis. €12 tis. €7 523 €
Dlhodobý hmotný majetok16 tis. €16 tis. €12 tis. €7 523 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok39 tis. €38 tis. €43 tis. €42 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky14 tis. €11 tis. €17 tis. €11 tis. €
Finančné účty26 tis. €27 tis. €26 tis. €18 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky55 tis. €54 tis. €54 tis. €49 tis. €
Vlastné imanie44 tis. €36 tis. €37 tis. €32 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov8 265 €39 tis. €31 tis. €31 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení30 tis. €−7 912 €432 €−4 730 €
Záväzky11 tis. €18 tis. €17 tis. €17 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €50 €0 €
Krátkodobé záväzky11 tis. €18 tis. €17 tis. €17 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek, odborné zameranie: fyzioterapia funkčných a štrukturálnych porúch pohybového systémuPlatné od streda 22. novembra 2023
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 23. augusta 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 23. augusta 2019
  • Masérske službyPlatné od piatok 23. augusta 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 23. augusta 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 23. augusta 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od piatok 23. augusta 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od piatok 23. augusta 2019
  • Služby požičovníPlatné od piatok 23. augusta 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od piatok 23. augusta 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod piatok 23. augusta 2019

    Adresa Udiča 487, 01801 Udiča, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 23. augusta 2019

    Adresa Udiča 487, 01801 Udiča, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/139901/B
Hlavná činnosť
Prevádzka športových zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Moverall, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Moverall, s. r. o.

Bulharská 5560/80, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.