Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52612945・Lúka 309, 91633 Lúka・Založené 2019
Obrat 2025
448 tis. €
−1,3 %Zisk 2025
15 tis. €
−23 %Aktíva
559 tis. €
+166 %Vlastný kapitál
41 tis. €
+20 %Zadlženosť
92,6 %
+9,0 ppHrubá marža
12,4 %
−3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,4 %
−0,9 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
−6,6 ppRentabilita aktív
ROE
36,8 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,96
+78 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
20 tis. €
−23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−20 tis. €
+73 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
114,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 71 tis. € | 377 tis. € | 454 tis. € | 448 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 422 € | 13 tis. € | 71 tis. € | 56 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 71 tis. € | 377 tis. € | 454 tis. € | 448 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 090 € | 7 506 € | 20 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 613 € | 2 485 € | 5 987 € | 4 660 € |
| Daň z príjmov splatná | 613 € | 2 485 € | 5 987 € | 4 660 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 66 tis. € | 230 tis. € | 210 tis. € | 559 tis. € |
| Neobežný majetok | 25 tis. € | 105 tis. € | 100 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 25 tis. € | 105 tis. € | 100 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 40 tis. € | 125 tis. € | 85 tis. € | 482 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 17 tis. € | 38 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 98 tis. € | 11 tis. € | 564 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 9 759 € | 36 tis. € | −95 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 25 tis. € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 66 tis. € | 230 tis. € | 210 tis. € | 559 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 306 € | 15 tis. € | 34 tis. € | 41 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 216 € | 2 306 € | 9 812 € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 090 € | 7 506 € | 20 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 58 tis. € | 215 tis. € | 176 tis. € | 518 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 26 tis. € | 26 tis. € | 14 € | 67 € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 162 tis. € | 158 tis. € | 502 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 27 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Lúka 309, 91633 Lúka, Slovenská republika
Adresa Lúka 309, 91633 Lúka, Slovenská republika
Adresa Lúka 309, 91633 Lúka, Slovenská republika
Adresa Lúka 309, 91633 Lúka, Slovenská republika
Adresa Lúka 309, 91633 Lúka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.