Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52612953・Javorová 2018/14, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2019
Obrat 2025
1,32 mil. €
+7,5 %Zisk 2025
22 tis. €
+31 %Aktíva
293 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
168 tis. €
+15 %Zadlženosť
42,5 %
−13 ppHrubá marža
8,5 %
+1,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,7 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
7,6 %
+2,4 ppRentabilita aktív
ROE
13,2 %
+1,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,81
+53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
29 tis. €
+29 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,0 %
−0,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
50 tis. €
+205 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
111,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 890 tis. € | 1,42 mil. € | 1,23 mil. € | 1,32 mil. € |
| Pridaná hodnota | 57 tis. € | 81 tis. € | 91 tis. € | 112 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 890 tis. € | 1,42 mil. € | 1,23 mil. € | 1,32 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 601 € | 26 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 615 € | 8 194 € | 5 582 € | 7 002 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 265 tis. € | 364 tis. € | 326 tis. € | 293 tis. € |
| Neobežný majetok | 150 tis. € | 161 tis. € | 218 tis. € | 180 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 150 tis. € | 161 tis. € | 218 tis. € | 180 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 203 tis. € | 108 tis. € | 112 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 53 tis. € | 121 tis. € | 104 tis. € | 98 tis. € |
| Finančné účty | 62 tis. € | 82 tis. € | 3 190 € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 265 tis. € | 364 tis. € | 326 tis. € | 293 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 184 tis. € | 146 tis. € | 168 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 7 747 € | 12 tis. € | 36 tis. € | 53 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 601 € | 26 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 246 tis. € | 180 tis. € | 180 tis. € | 124 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 21 tis. € | 14 tis. € | 4 841 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 162 tis. € | 113 tis. € | 91 tis. € | 62 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 63 tis. € | 52 tis. € | 83 tis. € | 62 tis. € |
| Rezervy | 1 582 € | 576 € | 1 083 € | 635 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Družstevná 215/53, 05301 Harichovce, Slovenská republika
Adresa Družstevná 215/53, 05301 Harichovce, Slovenská republika
Adresa Družstevná 215/53, 05301 Harichovce, Slovenská republika
Adresa Družstevná 215/53, 05301 Harichovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
RSED Company, s. r. o.
Javorová 2018/14, 052 01 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.