Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52624773・Lúky 105, 02053 Lúky・Založené 2019
Obrat 2025
12 tis. €
−44 %Zisk 2025
4 302 €
+95 %Aktíva
2 703 €
−74 %Vlastný kapitál
2 250 €
+210 %Zadlženosť
16,8 %
−103 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,9 %
+25 ppZisk / výnosy
ROA
159,2 %
+138 ppRentabilita aktív
ROE
191,2 %
+299 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,97
+1 499 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 679 €
+83 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
8,1 %
−5,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 250 €
+129 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 056 € | −893 € | −1 903 € | −775 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 21 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 517 € | −1 767 € | 2 210 € | 4 302 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 377 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 € | 761 € | 10 tis. € | 2 703 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 5 781 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 5 781 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 € | 761 € | 4 664 € | 2 703 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 15 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 € | 761 € | 4 649 € | 2 703 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 € | 761 € | 10 tis. € | 2 703 € |
| Vlastné imanie | −2 495 € | −4 262 € | −2 052 € | 2 250 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −5 978 € | −7 495 € | −9 262 € | −7 052 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 517 € | −1 767 € | 2 210 € | 4 302 € |
| Záväzky | 2 500 € | 5 023 € | 12 tis. € | 453 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 500 € | 5 023 € | 12 tis. € | 453 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Sidónie Sakalovej 170/20, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Lúky 203, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Sidónie Sakalovej 170/20, 01401 Bytča, Slovenská republika
Adresa Lúky 105, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 38, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 421, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 26, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 143, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 164, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 196, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 92, 02053 Lúky, Slovenská republika
Adresa Lúky 105, 02053 Lúky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.