Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52635490・Konopné pole 1086/2, 946 51 Nesvady・Založené 2019
Obrat 2025
1,43 mil. €
+27 %Zisk 2025
51 tis. €
+197 %Aktíva
751 tis. €
+144 %Vlastný kapitál
221 tis. €
+30 %Zadlženosť
70,6 %
+26 ppHrubá marža
12,8 %
+3,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
+2,0 ppZisk / výnosy
ROA
6,8 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
23,1 %
+13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,80
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
64 tis. €
+204 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,3 %
+2,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
530 tis. €
+183 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 640 tis. € | 815 tis. € | 1,13 mil. € | 1,43 mil. € |
| Pridaná hodnota | 72 tis. € | 68 tis. € | 106 tis. € | 183 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 640 tis. € | 816 tis. € | 1,13 mil. € | 1,43 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 411 € | 7 157 € | 17 tis. € | 51 tis. € |
| Daň z príjmov | 532 € | 1 006 € | 3 840 € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 204 tis. € | 268 tis. € | 308 tis. € | 751 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 189 € | 3 055 € | 13 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 189 € | 3 055 € | 13 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 198 tis. € | 265 tis. € | 296 tis. € | 720 tis. € |
| Zásoby | 61 tis. € | 106 tis. € | 108 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 129 tis. € | 147 tis. € | 165 tis. € | 531 tis. € |
| Finančné účty | 8 398 € | 11 tis. € | 23 tis. € | 53 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 204 tis. € | 268 tis. € | 308 tis. € | 751 tis. € |
| Vlastné imanie | 146 tis. € | 153 tis. € | 170 tis. € | 221 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −13 tis. € | −9 213 € | −2 531 € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 411 € | 7 157 € | 17 tis. € | 51 tis. € |
| Záväzky | 58 tis. € | 115 tis. € | 138 tis. € | 530 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 13 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 30 tis. € | 87 tis. € | 109 tis. € | 190 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | −1 750 € | −1 750 € | 0 € | 306 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 4 706 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Konopné pole 1086/2, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Adresa Konopné pole 1086/2, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.