Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52637301・Kanašská 79/24, 08216 Fintice・Založené 2019
Obrat 2025
13 tis. €
−32 %Zisk 2025
3 432 €
−53 %Aktíva
28 tis. €
−0,9 %Vlastný kapitál
19 tis. €
−2,9 %Zadlženosť
30,7 %
+1,4 ppHrubá marža
73,5 %
+29 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
26,4 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
12,4 %
−14 ppRentabilita aktív
ROE
17,8 %
−19 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,89
−60 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 002 €
−52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,2 %
+1,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
17 tis. €
+2,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-24,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 1 500 € | 19 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | −1 357 € | 8 538 € | 9 565 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 1 500 € | 19 tis. € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 173 € | −1 366 € | 7 265 € | 3 432 € |
| Daň z príjmov | 1 615 € | 0 € | 1 041 € | 570 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 615 € | 0 € | 1 041 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 13 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 9 941 € | 7 403 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 9 941 € | 7 403 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 16 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 613 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 16 tis. € | 13 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 13 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 14 tis. € | 13 tis. € | 20 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | −245 € | 8 928 € | 7 562 € | 10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 173 € | −1 366 € | 7 265 € | 3 432 € |
| Záväzky | 1 615 € | 0 € | 8 205 € | 8 517 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 7 153 € | 5 560 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 615 € | 0 € | 1 052 € | 2 957 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Kanašská 79/24, 08216 Fintice, Slovenská republika
Adresa Kanašská 79/24, 08216 Fintice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.