Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

V4IN s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52639959Čierna Voda 421, 92506 Čierna VodaZaložené 2019

Obrat 2025

314 tis. €

+10 %
IČO
52639959
DIČ
2121095064
IČ DPH
SK2121095064, podľa §4, registrácia od utorok 10. decembra 2019
Sídlo
V4IN s. r. o.Čierna Voda 421 92506 Čierna Voda
Dátum vzniku
utorok 24. septembra 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/45324/T

Zisk 2025

16 tis. €

+854 %

Aktíva

209 tis. €

+66 %

Vlastný kapitál

23 tis. €

+264 %

Zadlženosť

89,1 %

−5,9 pp

Hrubá marža

24,6 %

+11 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+854 %
−4 390 €1 525 €2 461 €2 049 €1 655 €−2 072 €16 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

+11 %
0 €25 tis. €76 tis. €122 tis. €202 tis. €282 tis. €313 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,0 %

+5,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,5 %

+9,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

68,8 %

+102 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,87

−11 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

20 tis. €

+1 326 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

20,9 %

+50 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−24 tis. €

−1 789 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

65,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201925 tis. €2020111 tis. €2021130 tis. €2022209 tis. €2023285 tis. €2024314 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru122 tis. €202 tis. €282 tis. €313 tis. €
Pridaná hodnota6 144 €32 tis. €37 tis. €77 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti130 tis. €209 tis. €285 tis. €314 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 049 €1 655 €−2 072 €16 tis. €
Daň z príjmov378 €664 €462 €4 126 €

Aktíva

  • Neobežný majetok50 tis. €
  • Obežný majetok158 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie23 tis. €
  • Záväzky186 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom17 tis. €125 tis. €126 tis. €209 tis. €
Neobežný majetok2 029 €74 tis. €66 tis. €50 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok2 029 €74 tis. €66 tis. €50 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok15 tis. €51 tis. €60 tis. €158 tis. €
Zásoby3 902 €17 tis. €36 tis. €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky7 244 €28 tis. €19 tis. €120 tis. €
Finančné účty3 843 €6 067 €4 074 €38 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky17 tis. €125 tis. €126 tis. €209 tis. €
Vlastné imanie6 656 €8 312 €6 240 €23 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−592 €1 355 €2 927 €1 712 €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 049 €1 655 €−2 072 €16 tis. €
Záväzky10 tis. €116 tis. €120 tis. €186 tis. €
Dlhodobé záväzky135 €58 tis. €56 tis. €252 €
Krátkodobé záväzky9 010 €58 tis. €61 tis. €182 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €1 337 €0 €
Rezervy1 217 €528 €517 €3 553 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €166 €473 €378 €664 €462 €4 126 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

10 registrovaných činností

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od štvrtok 11. februára 2021
  • Administratívne službyPlatné od utorok 24. septembra 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérovPlatné od utorok 24. septembra 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 24. septembra 2019
  • Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z drevaPlatné od utorok 24. septembra 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od utorok 24. septembra 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od utorok 24. septembra 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od utorok 24. septembra 2019
  • StolárstvoPlatné od utorok 24. septembra 2019
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaPlatné od utorok 24. septembra 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 24. septembra 2019

    Adresa Čierna Voda 421, 92506 Čierna Voda, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 24. septembra 2019

    Adresa Čierna Voda 421, 92506 Čierna Voda, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 24. septembra 2019

    Adresa Čierna Voda 421, 92506 Čierna Voda, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/45324/T
Hlavná činnosť
Stolárske práce
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
V4IN s. r. o.

Sídlo spoločnosti

V4IN s. r. o.

Čierna Voda 421, 92506 Čierna Voda

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.