Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52641520・Mierové nám. 6/6, 91101 Trenčín・Založené 2019
Obrat 2025
20 tis. €
+346 %Zisk 2025
637 €
+112 %Aktíva
25 tis. €
−1,3 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+4,3 %Zadlženosť
39,7 %
−3,3 ppHrubá marža
8,5 %
+114 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,1 %
+123 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
+24 ppRentabilita aktív
ROE
4,2 %
+41 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,52
+8,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
977 €
+119 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,8 %
+41 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
+4,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
115,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 358 € | 7 041 € | 4 539 € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | −4 385 € | −2 623 € | −4 793 € | 1 720 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 958 € | 7 041 € | 4 539 € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 005 € | −2 937 € | −5 429 € | 637 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 29 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € |
| Zásoby | 26 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 € | 0 € | 689 € | 45 € |
| Finančné účty | 3 179 € | 4 923 € | 2 372 € | 929 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 29 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € |
| Vlastné imanie | 23 tis. € | 20 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 971 € | −12 tis. € | −15 tis. € | −20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 005 € | −2 937 € | −5 429 € | 637 € |
| Záväzky | 6 471 € | 6 268 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 471 € | 6 268 € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Jahodová 323/4, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Liptovská 7478/1D, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Jahodová 323/4, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Jahodová 323/4, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Liptovská 7478/1D, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.