Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52642364・Pod Uhliskom 290/22, 02952 Hruštín・Založené 2019
Obrat 2025
191 tis. €
+20 %Zisk 2025
1 543 €
−37 %Aktíva
27 tis. €
−4,8 %Vlastný kapitál
10 tis. €
+18 %Zadlženosť
63,1 %
−7,1 ppHrubá marža
10,3 %
−0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,8 %
−0,7 ppZisk / výnosy
ROA
5,6 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
15,2 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,08
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 654 €
−23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
41,9 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
+48 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
29,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 76 tis. € | 101 tis. € | 159 tis. € | 189 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 765 € | 11 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 76 tis. € | 101 tis. € | 159 tis. € | 191 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 331 € | 3 904 € | 2 465 € | 1 543 € |
| Daň z príjmov | 392 € | 475 € | 963 € | 1 111 € |
| Daň z príjmov splatná | 392 € | 475 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 288 € | 12 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 455 € | 4 000 € | 17 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 455 € | 4 000 € | 17 tis. € | 11 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 800 € | 8 102 € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Zásoby | 649 € | 2 200 € | 1 462 € | 980 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 169 € | 1 057 € | 3 551 € | 1 618 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 2 982 € | 4 845 € | 6 577 € | 14 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 33 € | 37 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 288 € | 12 tis. € | 29 tis. € | 27 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 228 € | 6 132 € | 8 597 € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 166 € | — | — |
| HV minulých rokov | −6 103 € | −2 938 € | 632 € | 3 097 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 331 € | 3 904 € | 2 465 € | 1 543 € |
| Záväzky | 7 060 € | 6 007 € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 903 € | 1 917 € | 17 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 2 729 € | 2 626 € | 2 605 € | 3 253 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 700 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 728 € | 1 464 € | 292 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Pod Uhliskom 290/22, 02952 Hruštín, Slovenská republika
Adresa Pod Uhliskom 290/22, 02952 Hruštín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.