Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

ANCAR s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52642887Plevník-Drienové 26, 018 26 Plevník-DrienovéZaložené 2019

Obrat 2025

148 tis. €

−14 %
IČO
52642887
DIČ
2121094217
IČ DPH
SK2121094217, podľa §4, registrácia od pondelok 1. mája 2023
Sídlo
ANCAR s. r. o.Plevník-Drienové 26 018 26 Plevník-Drienové
Dátum vzniku
streda 18. septembra 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/38907/R

Zisk 2025

2 575 €

+34 %

Aktíva

152 tis. €

−2,6 %

Vlastný kapitál

52 tis. €

+5,2 %

Zadlženosť

65,6 %

−2,5 pp

Hrubá marža

29,7 %

+2,4 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+34 %
0 €223 €296 €25 tis. €15 tis. €1 924 €2 575 €2019202020212022202320242025

Tržby

−15 %
0 €27 tis. €33 tis. €74 tis. €110 tis. €172 tis. €146 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,7 %

+0,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

1,7 %

+0,5 pp

Rentabilita aktív

ROE

4,9 %

+1,1 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,28

−59 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 535 €

+23 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

27,2 %

−6,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

51 tis. €

−29 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

40,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201927 tis. €202033 tis. €202174 tis. €2022110 tis. €2023173 tis. €2024148 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru74 tis. €110 tis. €172 tis. €146 tis. €
Pridaná hodnota53 tis. €39 tis. €47 tis. €44 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti74 tis. €110 tis. €173 tis. €148 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení25 tis. €15 tis. €1 924 €2 575 €
Daň z príjmov6 620 €3 939 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok61 tis. €
  • Obežný majetok90 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie52 tis. €
  • Záväzky100 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom72 tis. €125 tis. €156 tis. €152 tis. €
Neobežný majetok22 tis. €47 tis. €69 tis. €61 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok22 tis. €47 tis. €69 tis. €61 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok50 tis. €78 tis. €87 tis. €90 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky16 tis. €30 tis. €43 tis. €24 tis. €
Finančné účty34 tis. €49 tis. €44 tis. €66 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky72 tis. €125 tis. €156 tis. €152 tis. €
Vlastné imanie40 tis. €48 tis. €50 tis. €52 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov11 tis. €27 tis. €42 tis. €44 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení25 tis. €15 tis. €1 924 €2 575 €
Záväzky32 tis. €77 tis. €106 tis. €100 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €33 tis. €45 tis. €32 tis. €
Krátkodobé záväzky20 tis. €9 383 €16 tis. €40 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé12 tis. €34 tis. €46 tis. €28 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €40 €0 €6 620 €3 939 €960 €960 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 631,69 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu886,23 €Áno

Predmet podnikania

2 registrované činnosti

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od streda 18. septembra 2019
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaPlatné od streda 18. septembra 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 18. septembra 2019

    Adresa Plevník-Drienové 26, 01826 Plevník-Drienové, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 18. septembra 2019

    Adresa Plevník-Drienové 26, 01826 Plevník-Drienové, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/38907/R
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
ANCAR s. r. o.

Sídlo spoločnosti

ANCAR s. r. o.

Plevník-Drienové 26, 018 26 Plevník-Drienové

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.