Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52650596・Drieňová 1J, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2019
Obrat 2025
41 tis. €
−14 %Zisk 2025
3 165 €
+34 %Aktíva
40 tis. €
+1,4 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+13 %Zadlženosť
32,4 %
−7,0 ppHrubá marža
30,1 %
+7,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,7 %
+2,8 ppZisk / výnosy
ROA
7,9 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
+1,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
73,63
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 514 €
+27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,9 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 37 tis. € | 33 tis. € | 46 tis. € | 41 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 440 € | 6 384 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 37 tis. € | 33 tis. € | 48 tis. € | 41 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 574 € | 970 € | 2 357 € | 3 165 € |
| Daň z príjmov | 167 € | 171 € | 416 € | 349 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 25 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 269 € | 1 090 € | 13 tis. € | 8 702 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 269 € | 1 090 € | 13 tis. € | 8 702 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 23 tis. € | 23 tis. € | 27 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 2 241 € | 3 134 € |
| Finančné účty | 23 tis. € | 23 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 25 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 15 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 574 € | 970 € | 2 357 € | 3 165 € |
| Záväzky | 5 540 € | 2 792 € | 16 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 152 € | 2 587 € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 388 € | 205 € | 416 € | 429 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Mierová 25, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Mierová 25, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Alora, s. r. o.
Drieňová 1J, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.