Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52651738・Pri bielom kríži 3, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
15 tis. €
+94 %Zisk 2025
2 935 €
+975 %Aktíva
8 795 €
−24 %Vlastný kapitál
2 089 €
+347 %Zadlženosť
76,3 %
−31 ppHrubá marža
86,1 %
+9,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
19,0 %
+16 ppZisk / výnosy
ROA
33,4 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
140,5 %
+173 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,37
+135 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 275 €
+434 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
−45 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 078 €
+8 655 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
61,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 776 € | 13 tis. € | 7 951 € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 422 € | 5 893 € | 6 111 € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 776 € | 13 tis. € | 7 951 € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 930 € | 365 € | 273 € | 2 935 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 22 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 8 795 € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 9 196 € | 4 168 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 14 tis. € | 9 196 € | 4 168 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 267 € | 7 302 € | 7 413 € | 8 795 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 600 € | 1 458 € | 1 907 € | 2 879 € |
| Finančné účty | 7 667 € | 5 844 € | 5 506 € | 5 916 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 22 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € | 8 795 € |
| Vlastné imanie | −1 485 € | −1 120 € | −846 € | 2 089 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −632 € | −6 562 € | −6 215 € | −5 956 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 930 € | 365 € | 273 € | 2 935 € |
| Záväzky | 24 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | 6 706 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 12 tis. € | 5 072 € | 2 989 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 6 050 € | 7 355 € | 3 717 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Pri Bielom kríži 1147/3, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Hlavná 494, 02944 Rabča, Slovenská republika
Adresa Jána Bottu 183, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Pri Bielom kríži 1147/3, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Hlavná 494, 02944 Rabča, Slovenská republika
Adresa Jána Bottu, 183, 06901,
Adresa Jablonové 116, 90054 Jablonové, Slovenská republika
Adresa Hlavná 494, 02944 Rabča, Slovenská republika
Adresa Jána Bottu 183, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Jablonové 116, 90054 Jablonové, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
BizCore s. r. o.
Pri bielom kríži 3, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.