Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52653676・Ipeľská 5137/1, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2019
Obrat 2024
141 tis. €
+374 %Zisk 2024
63 tis. €
+1 062 %Aktíva
97 tis. €
+468 %Vlastný kapitál
70 tis. €
+878 %Zadlženosť
27,5 %
−30 ppHrubá marža
66,7 %
+38 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
44,5 %
+26 ppZisk / výnosy
ROA
65,1 %
+33 ppRentabilita aktív
ROE
89,8 %
+14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,89
+116 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
80 tis. €
+1 263 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
50 tis. €
+1 410 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
36,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 52 tis. € | 34 tis. € | 30 tis. € | 140 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 219 € | −4 610 € | 8 637 € | 93 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 52 tis. € | 34 tis. € | 30 tis. € | 141 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 006 € | −5 935 € | 5 410 € | 63 tis. € |
| Daň z príjmov | 315 € | 0 € | 445 € | 17 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 9 639 € | 17 tis. € | 97 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 917 € | 4 878 € | 3 839 € | 20 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 917 € | 4 878 € | 3 839 € | 20 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 4 761 € | 13 tis. € | 77 tis. € |
| Zásoby | 224 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 152 € | 111 € | 33 € | 268 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 857 € | 1 815 € | 1 866 € | 2 226 € |
| Finančné účty | 4 125 € | 2 835 € | 11 tis. € | 44 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 9 639 € | 17 tis. € | 97 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 686 € | 1 751 € | 7 160 € | 70 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 680 € | 2 686 € | −3 250 € | 2 160 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 006 € | −5 935 € | 5 410 € | 63 tis. € |
| Záväzky | 8 589 € | 7 888 € | 9 818 € | 27 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 589 € | 7 888 € | 9 818 € | 27 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Ipeľská 5137/1, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Ipeľská 5137/1, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Budatínska 3230/16, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Ipeľská 5137/1, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Avarre teRaa, s. r. o.
Ipeľská 5137/1, 82107 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.