Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52656519・Československej armády 10334/3, 03601 Martin・Založené 2019
Obrat 2025
217 tis. €
−37 %Zisk 2025
942 €
−96 %Aktíva
164 tis. €
−24 %Vlastný kapitál
158 tis. €
−21 %Zadlženosť
3,8 %
−3,2 ppHrubá marža
6,7 %
−6,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,4 %
−7,0 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
0,6 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,33
+89 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 902 €
−94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
50,5 %
+28 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
145 tis. €
−18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 344 tis. € | 645 tis. € | 344 tis. € | 217 tis. € |
| Pridaná hodnota | 50 tis. € | 153 tis. € | 44 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 336 tis. € | 637 tis. € | 345 tis. € | 217 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 36 tis. € | 112 tis. € | 25 tis. € | 942 € |
| Daň z príjmov | 10 tis. € | 30 tis. € | 7 184 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 125 tis. € | 229 tis. € | 215 tis. € | 164 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 111 tis. € | 195 tis. € | 192 tis. € | 152 tis. € |
| Zásoby | 8 339 € | 0 € | 22 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 531 € | 7 279 € | 21 tis. € | 8 966 € |
| Finančné účty | 95 tis. € | 188 tis. € | 149 tis. € | 143 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 125 tis. € | 229 tis. € | 215 tis. € | 164 tis. € |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 191 tis. € | 200 tis. € | 158 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 74 tis. € | 73 tis. € | 169 tis. € | 151 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 36 tis. € | 112 tis. € | 25 tis. € | 942 € |
| Záväzky | 9 330 € | 38 tis. € | 15 tis. € | 6 228 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 330 € | 38 tis. € | 15 tis. € | 6 228 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
3 registrované činnosti
Adresa Karvaša-Bláhovca 5413/171, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Adresa Karvaša-Bláhovca 5413/171, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
LAMA-Lanko, s. r. o.
Československej armády 10334/3, 03601 Martin
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.