Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52658261・Hlavná 743/119, 053 33 Nálepkovo・Založené 2019
Obrat 2025
206 tis. €
+58 %Zisk 2025
2 391 €
−34 %Aktíva
106 tis. €
−3,6 %Vlastný kapitál
29 tis. €
−21 %Zadlženosť
72,7 %
+5,9 ppHrubá marža
18,3 %
+6,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,2 %
−1,6 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
8,2 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,68
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 654 €
−20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
34,6 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−24 tis. €
−353 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 50 tis. € | 128 tis. € | 206 tis. € |
| Pridaná hodnota | −120 € | 5 138 € | 15 tis. € | 38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 50 tis. € | 131 tis. € | 206 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −231 € | 1 554 € | 3 625 € | 2 391 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 413 € | 965 € | 1 263 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 413 € | 965 € | 1 263 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 697 € | 45 tis. € | 110 tis. € | 106 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 21 tis. € | 42 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 21 tis. € | 42 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 697 € | 24 tis. € | 68 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 3 621 € | 4 924 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 15 tis. € | 33 tis. € | 38 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 697 € | 9 564 € | 32 tis. € | 9 051 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 697 € | 45 tis. € | 110 tis. € | 106 tis. € |
| Vlastné imanie | −6 631 € | 21 tis. € | 37 tis. € | 29 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 13 € | 376 € |
| HV minulých rokov | −11 tis. € | −12 tis. € | −10 tis. € | −6 931 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −231 € | 1 554 € | 3 625 € | 2 391 € |
| Záväzky | 7 328 € | 24 tis. € | 74 tis. € | 77 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 2 € | 9 € | 37 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 328 € | 24 tis. € | 74 tis. € | 76 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 1 314 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Hlavná 743/119, 05333 Nálepkovo, Slovenská republika
Adresa Hnilčík 271, 05332 Hnilčík, Slovenská republika
Adresa Hnilecká cesta 9301/14, 05331 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Hlavná 743/119, 05333 Nálepkovo, Slovenská republika
Adresa Hlavná 743/119, 05333 Nálepkovo, Slovenská republika
Adresa Hnilčík 271, 05332 Hnilčík, Slovenská republika
Adresa Hnilčík 271, 05332 Hnilčík, Slovenská republika
Adresa Hnilecká cesta 9301/14, 05331 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.