Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52674452・Majernikova 12, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2019
Obrat 2025
39 tis. €
−29 %Zisk 2025
12 tis. €
+39 %Aktíva
57 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
55 tis. €
+14 %Zadlženosť
4,0 %
+3,2 ppHrubá marža
49,8 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
30,8 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
21,2 %
+3,3 ppRentabilita aktív
ROE
22,0 %
+4,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,84
−76 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+38 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,2 %
−1,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 83 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € | 34 tis. € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 6 107 € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 83 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | −1 944 € | 8 654 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 817 € | 0 € | 1 204 € | 1 525 € |
| Daň z príjmov splatná | 6 817 € | 0 € | 1 204 € | 1 525 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 75 tis. € | 51 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 7 266 € | 14 tis. € | 9 735 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 7 266 € | 14 tis. € | 9 735 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 43 tis. € | 33 tis. € | 47 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 429 € | 9 351 € | 8 854 € | 3 592 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 53 tis. € | 34 tis. € | 24 tis. € | 43 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 293 € | 328 € | 633 € | 96 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 75 tis. € | 51 tis. € | 48 tis. € | 57 tis. € |
| Vlastné imanie | 74 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € | 55 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 700 € | 700 € | 700 € | 700 € |
| HV minulých rokov | 41 tis. € | 44 tis. € | 32 tis. € | 35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | −1 944 € | 8 654 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 1 498 € | 761 € | 379 € | 2 259 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 498 € | 761 € | 379 € | 2 259 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Štetinová 5, 81106 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Majerníkova 3007/12, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Doke s. r. o.
Majernikova 12, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.