Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52716490・Čierne 287, 02313 Čierne・Založené 2019
Obrat 2025
264 tis. €
+5,4 %Zisk 2025
−3 261 €
−295 %Aktíva
62 tis. €
+80 %Vlastný kapitál
−1 172 €
−156 %Zadlženosť
101,9 %
+7,9 ppHrubá marža
13,1 %
+1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,2 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
-5,2 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
278,2 %
+198 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
+10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 341 €
−137 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-143,2 %
−197 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 560 €
+294 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
70,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 138 tis. € | 249 tis. € | 264 tis. € |
| Pridaná hodnota | −21 € | 7 848 € | 29 tis. € | 34 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 138 tis. € | 250 tis. € | 264 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −126 € | −3 995 € | 1 676 € | −3 261 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 488 € | 26 tis. € | 35 tis. € | 62 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 5 080 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 5 080 € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 488 € | 26 tis. € | 30 tis. € | 50 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 9 821 € | 14 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1 697 € | 488 € | 794 € |
| Finančné účty | 4 488 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 8 841 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 488 € | 26 tis. € | 35 tis. € | 62 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 408 € | 413 € | 2 089 € | −1 172 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −467 € | −593 € | −4 588 € | −2 996 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −126 € | −3 995 € | 1 676 € | −3 261 € |
| Záväzky | 80 € | 25 tis. € | 33 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 1 488 € | 795 € | 9 136 € |
| Krátkodobé záväzky | 80 € | 23 tis. € | 31 tis. € | 47 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 6 363 € |
| Rezervy | 0 € | 513 € | 875 € | 559 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Čierne 287, 02313 Čierne, Slovenská republika
Adresa Čierne 287, 02313 Čierne, Slovenská republika
Adresa Čierne 287, 02313 Čierne, Slovenská republika
Adresa Čierne 287, 02313 Čierne, Slovenská republika
Adresa Čierne 287, 02313 Čierne, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.