Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

NITI GROUP s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52727939Športová 99/11, 900 44 TomášovZaložené 2019

Obrat 2024

48 tis. €

+488 %
IČO
52727939
DIČ
2121126766
IČ DPH
Sídlo
NITI GROUP s. r. o.Športová 99/11 900 44 Tomášov
Dátum vzniku
utorok 12. novembra 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/141560/B

Zisk 2024

16 tis. €

+128 %

Aktíva

126 tis. €

+49 %

Vlastný kapitál

43 tis. €

+59 %

Zadlženosť

66,2 %

−2,1 pp

Hrubá marža

38,6 %

−61 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+128 %
0 €2 639 €4 584 €3 224 €6 924 €16 tis. €201920202021202220232024

Tržby

+488 %
0 €14 tis. €45 tis. €3 800 €8 160 €48 tis. €201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

32,8 %

−52 pp

Zisk / výnosy

ROA

12,5 %

+4,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

37,0 %

+11 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,51

+3,2 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

19 tis. €

+128 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

15,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

43 tis. €

+59 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

37,1 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €201914 tis. €202045 tis. €20213 800 €20228 160 €202348 tis. €2024

Výkaz ziskov a strát

Položka2021202220232024
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru45 tis. €3 800 €8 160 €48 tis. €
Pridaná hodnota45 tis. €3 800 €8 160 €19 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti45 tis. €3 800 €8 160 €48 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 584 €3 224 €6 924 €16 tis. €
Daň z príjmov809 €569 €1 222 €2 781 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok126 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie43 tis. €
  • Záväzky83 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2021202220232024
Majetok celkom36 tis. €49 tis. €85 tis. €126 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok36 tis. €49 tis. €85 tis. €126 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €−11 tis. €37 tis. €28 tis. €
Krátkodobé pohľadávky35 tis. €39 tis. €47 tis. €76 tis. €
Finančné účty1 032 €22 tis. €686 €22 tis. €

Pasíva

Položka2021202220232024
Spolu vlastné imanie a záväzky36 tis. €49 tis. €85 tis. €126 tis. €
Vlastné imanie17 tis. €20 tis. €27 tis. €43 tis. €
Základné imanie9 500 €9 500 €9 500 €9 500 €
HV minulých rokov2 639 €7 223 €10 tis. €17 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 584 €3 224 €6 924 €16 tis. €
Záväzky19 tis. €30 tis. €58 tis. €83 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky19 tis. €30 tis. €58 tis. €83 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €466 €809 €569 €1 222 €2 781 €201920202021202220232024
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

26 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od utorok 12. novembra 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 12. novembra 2019
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od utorok 12. novembra 2019
  • Dizajnérske činnostiPlatné utorok 12. novembra 2019 – štvrtok 7. mája 2020
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätiePlatné utorok 12. novembra 2019 – štvrtok 7. mája 2020
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné utorok 12. novembra 2019 – štvrtok 7. mája 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 12. novembra 2019
  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadeníPlatné utorok 12. novembra 2019 – štvrtok 7. mája 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné utorok 12. novembra 2019 – štvrtok 7. mája 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 12. novembra 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 6
  • Konateľod utorok 21. januára 2020

    Adresa Športová 99/11, 90044 Tomášov, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 21. januára 2020

    Adresa Športová 99/11, 90044 Tomášov, Slovenská republika

  • Konateľutorok 21. januára 2020 – štvrtok 7. novembra 2024

    Adresa L. Svobodu 10, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika

  • Konateľutorok 21. januára 2020 – piatok 14. januára 2022

    Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

  • Konateľutorok 21. januára 2020 – piatok 14. januára 2022

    Adresa L.Svobodu 1670/13, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika

  • Konateľutorok 12. novembra 2019 – štvrtok 7. mája 2020

    Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 9
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 27. februára 2025

    Adresa Športová 99/11, 90044 Tomášov, Slovenská republika

    Podiel7,69 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 15. januára 2022

    Adresa Športová 99/11, 90044 Tomášov, Slovenská republika

    Podiel92,31 %Vklad30 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 22. marca 2023 – streda 26. februára 2025

    Adresa Športová 99/11, 90044 Tomášov, Slovenská republika

    Podiel3,85 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 15. januára 2022 – utorok 21. marca 2023

    Adresa L. Svobodu 10, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika

    Podiel3,85 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 15. januára 2022 – streda 26. februára 2025

    Adresa Športová 99/11, 90044 Tomášov, Slovenská republika

    Podiel3,85 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 8. mája 2020 – piatok 14. januára 2022

    Adresa L. Svobodu 10, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 8. mája 2020 – piatok 14. januára 2022

    Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

    Podiel25 %Vklad1 250 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 8. mája 2020 – piatok 14. januára 2022

    Adresa Tallerova 4, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 12. novembra 2019 – štvrtok 7. mája 2020

    Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Spoločnosti, v ktorých je firma spoločníkom

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/141560/B
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
NITI GROUP s. r. o.

Sídlo spoločnosti

NITI GROUP s. r. o.

Športová 99/11, 900 44 Tomášov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.