Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52741893・Horná 70/13, 97401 Banská Bystrica・Založené 2019
Obrat 2024
30 tis. €
−2,7 %Zisk 2024
2 001 €
−46 %Aktíva
28 tis. €
+143 %Vlastný kapitál
13 tis. €
+18 %Zadlženosť
54,2 %
+49 ppHrubá marža
11,7 %
−2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,7 %
−5,4 ppZisk / výnosy
ROA
7,0 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
15,3 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,90
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 354 €
−46 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
27 tis. €
+146 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 34 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 534 € | 1 713 € | 4 515 € | 3 518 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 34 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 113 € | 1 337 € | 3 732 € | 2 001 € |
| Daň z príjmov | 188 € | 228 € | 650 € | 353 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 178 € | 8 473 € | 12 tis. € | 28 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 178 € | 8 473 € | 12 tis. € | 28 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 894 € | 2 032 € | 10 tis. € | 25 tis. € |
| Finančné účty | 2 284 € | 6 441 € | 1 683 € | 3 708 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 178 € | 8 473 € | 12 tis. € | 28 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 982 € | 7 318 € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −131 € | 981 € | 1 817 € | 5 549 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 113 € | 1 337 € | 3 732 € | 2 001 € |
| Záväzky | 196 € | 1 155 € | 651 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 195 € | 1 154 € | 651 € | 1 363 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 14 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Hlavná ulica 294/33, 98522 Cinobaňa, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 109/45, 97637 Hrochoť, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 294/33, 98522 Cinobaňa, Slovenská republika
Adresa Hlavná ulica 109/45, 97637 Hrochoť, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Aurora - print atelier s. r. o.
Horná 70/13, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.