Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52744329・Kalinčiakova 10349/31, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
463 tis. €
−2,2 %Zisk 2025
−5 203 €
−134 %Aktíva
241 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
12 tis. €
−30 %Zadlženosť
95,0 %
+1,1 ppHrubá marža
55,7 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,1 %
−4,3 ppZisk / výnosy
ROA
-2,2 %
−7,5 ppRentabilita aktív
ROE
-43,3 %
−132 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,43
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 283 €
−119 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-58,5 %
−70 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−102 tis. €
+34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
46,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 360 tis. € | 481 tis. € | 474 tis. € | 463 tis. € |
| Pridaná hodnota | 163 tis. € | 240 tis. € | 251 tis. € | 258 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 360 tis. € | 482 tis. € | 474 tis. € | 463 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 24 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | −5 203 € |
| Daň z príjmov | 2 856 € | 3 038 € | 2 013 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 271 tis. € | 329 tis. € | 283 tis. € | 241 tis. € |
| Neobežný majetok | 206 tis. € | 270 tis. € | 217 tis. € | 165 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 206 tis. € | 270 tis. € | 217 tis. € | 165 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 64 tis. € | 59 tis. € | 67 tis. € | 77 tis. € |
| Zásoby | 3 152 € | 2 271 € | 2 741 € | 1 535 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 10 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 51 tis. € | 45 tis. € | 54 tis. € | 64 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 271 tis. € | 329 tis. € | 283 tis. € | 241 tis. € |
| Vlastné imanie | −23 tis. € | 2 009 € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −52 tis. € | −29 tis. € | −3 491 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 24 tis. € | 25 tis. € | 15 tis. € | −5 203 € |
| Záväzky | 294 tis. € | 327 tis. € | 266 tis. € | 229 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 87 tis. € | 67 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 204 tis. € | 228 tis. € | 222 tis. € | 179 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 616 € | 2 686 € | 3 284 € | 3 846 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Strážnická 2, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Strážnická 2, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Smile4life s.r.o.
Kalinčiakova 10349/31, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.