Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52747255・Karpatské námestie 10a, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2019
Obrat 2025
11 tis. €
−38 %Zisk 2025
1 267 €
+116 %Aktíva
5 381 €
+22 %Vlastný kapitál
2 416 €
+110 %Zadlženosť
55,1 %
−19 ppHrubá marža
17,5 %
+58 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,5 %
+56 ppZisk / výnosy
ROA
23,5 %
+201 ppRentabilita aktív
ROE
52,4 %
+737 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,81
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 607 €
+121 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+26 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 416 €
+110 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 002 € | −3 550 € | −7 124 € | 1 921 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 24 tis. € | 25 tis. € | 18 tis. € | 11 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 766 € | −3 658 € | −7 861 € | 1 267 € |
| Daň z príjmov | 197 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 7 629 € | 4 420 € | 5 381 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 7 629 € | 4 420 € | 5 381 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 914 € | 914 € | 1 026 € | 256 € |
| Finančné účty | 8 130 € | 6 715 € | 3 394 € | 5 125 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 7 629 € | 4 420 € | 5 381 € |
| Vlastné imanie | 9 667 € | 6 009 € | 1 148 € | 2 416 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 637 € | 4 403 € | 745 € | −7 115 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 766 € | −3 658 € | −7 861 € | 1 267 € |
| Záväzky | 377 € | 1 620 € | 3 272 € | 2 965 € |
| Dlhodobé záväzky | 160 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 1 620 € | 3 272 € | 2 965 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 217 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Nad studňou 289/15, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Adresa Na Priehon 253/7, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Nad studňou 289/15, 01004 Hôrky, Slovenská republika
Adresa Na Priehon 253/7, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Alexandra Rudnaya 2556/20, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Kombomedia s. r. o.
Karpatské námestie 10a, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.