Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Subway Language Centre s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52749975Mariánske námestie 29/6, 01001 ŽilinaZaložené 2019

Obrat 2025

68 tis. €

−16 %
IČO
52749975
DIČ
2121145862
IČ DPH
SK2121145862, podľa §4, registrácia od pondelok 11. januára 2021
Sídlo
Subway Language Centre s. r. o.Mariánske námestie 29/6 01001 Žilina
Dátum vzniku
streda 4. decembra 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/73691/L

Zisk 2025

7 894 €

+146 %

Aktíva

32 tis. €

+23 %

Vlastný kapitál

26 tis. €

+43 %

Zadlženosť

18,5 %

−12 pp

Hrubá marža

17,9 %

+30 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+146 %
2 835 €12 tis. €−4 627 €2 008 €18 tis. €−17 tis. €7 894 €2019202020212022202320242025

Tržby

−16 %
3 838 €73 tis. €60 tis. €67 tis. €116 tis. €81 tis. €68 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

11,6 %

+33 pp

Zisk / výnosy

ROA

24,7 %

+91 pp

Rentabilita aktív

ROE

30,3 %

+124 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

9,71

+18 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

8 854 €

+155 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,8 %

+17 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

29 tis. €

+26 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

61,6 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

3 838 €201973 tis. €202061 tis. €202167 tis. €2022116 tis. €202381 tis. €202468 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru67 tis. €116 tis. €81 tis. €68 tis. €
Pridaná hodnota3 104 €23 tis. €−9 712 €12 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti67 tis. €116 tis. €81 tis. €68 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 008 €18 tis. €−17 tis. €7 894 €
Daň z príjmov265 €4 002 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok32 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie26 tis. €
  • Záväzky5 918 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom21 tis. €41 tis. €26 tis. €32 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok21 tis. €41 tis. €26 tis. €32 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 844 €1 281 €13 tis. €10 tis. €
Finančné účty16 tis. €40 tis. €13 tis. €22 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky21 tis. €41 tis. €26 tis. €32 tis. €
Vlastné imanie17 tis. €35 tis. €18 tis. €26 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov9 735 €12 tis. €30 tis. €13 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 008 €18 tis. €−17 tis. €7 894 €
Záväzky3 348 €5 636 €7 788 €5 918 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky3 107 €5 636 €3 163 €3 293 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy241 €0 €2 625 €2 625 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

754 €2 122 €0 €265 €4 002 €960 €960 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie909,99 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od piatok 22. júla 2022
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: nemecký jazykPlatné od piatok 22. júla 2022
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od streda 4. decembra 2019
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazykPlatné od streda 4. decembra 2019
  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov: taliansky jazykPlatné od streda 4. decembra 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod streda 4. decembra 2019

    Adresa Radlinského 300/12, 01001 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 4. decembra 2019

    Adresa Radlinského 300/12, 01001 Žilina, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/73691/L
Hlavná činnosť
Ostatné vzdelávanie i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Subway Language Centre s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Subway Language Centre s. r. o.

Mariánske námestie 29/6, 01001 Žilina

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.