Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Mancal s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52777529Tureň 442, 903 01 TureňZaložené 2020

Obrat 2025

49 tis. €

+83 %
IČO
52777529
DIČ
2121155883
IČ DPH
SK2121155883, podľa §4, registrácia od piatok 15. mája 2026
Sídlo
Mancal s. r. o.Tureň 442 903 01 Tureň
Dátum vzniku
sobota 4. januára 2020
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/142477/B

Zisk 2025

3 639 €

+149 %

Aktíva

15 tis. €

+52 %

Vlastný kapitál

5 258 €

+16 331 %

Zadlženosť

65,7 %

−34 pp

Hrubá marža

73,3 %

+22 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+149 %
−395 €−7 954 €−18 tis. €2 470 €−7 438 €3 639 €202020212022202320242025

Tržby

+83 %
0 €33 tis. €14 tis. €30 tis. €27 tis. €49 tis. €202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

7,5 %

+35 pp

Zisk / výnosy

ROA

23,8 %

+97 pp

Rentabilita aktív

ROE

69,2 %

+23 313 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,58

+53 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 979 €

+156 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

8,5 %

+13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

5 639 €

+1 568 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,3 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €202037 tis. €202114 tis. €202238 tis. €202327 tis. €202449 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru14 tis. €30 tis. €27 tis. €49 tis. €
Pridaná hodnota−1 308 €13 tis. €14 tis. €36 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti14 tis. €38 tis. €27 tis. €49 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−18 tis. €2 470 €−7 438 €3 639 €
Daň z príjmov0 €0 €340 €340 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok15 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie5 258 €
  • Záväzky10 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom9 290 €13 tis. €10 tis. €15 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 290 €13 tis. €10 tis. €15 tis. €
Zásoby7 058 €8 091 €6 265 €6 730 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky1 485 €1 407 €281 €154 €
Finančné účty747 €3 025 €3 544 €8 437 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky9 290 €13 tis. €10 tis. €15 tis. €
Vlastné imanie−22 tis. €7 470 €32 €5 258 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−8 349 €0 €2 347 €−3 505 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−18 tis. €2 470 €−7 438 €3 639 €
Záväzky31 tis. €5 053 €10 tis. €10 tis. €
Dlhodobé záväzky97 €237 €306 €381 €
Krátkodobé záväzky26 tis. €4 816 €9 752 €9 682 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €0 €340 €340 €202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

27 registrovaných činností

  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaPlatné od štvrtok 5. marca 2020
  • Administratívne službyPlatné od sobota 4. januára 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 4. januára 2020
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od sobota 4. januára 2020
  • Dizajnérske činnostiPlatné od sobota 4. januára 2020
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätiePlatné od sobota 4. januára 2020
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníPlatné od sobota 4. januára 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 4. januára 2020
  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadeníPlatné od sobota 4. januára 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 4. januára 2020

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod streda 22. januára 2020

    Adresa Tureň 442, 90301 Tureň, Slovenská republika

  • Konateľsobota 4. januára 2020 – streda 4. marca 2020

    Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 5. marca 2020

    Adresa Tureň 442, 90301 Tureň, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 4. januára 2020 – streda 4. marca 2020

    Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/142477/B
Hlavná činnosť
Nákladná cestná doprava
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

1 zápis z obchodného registra

  • sobota 4. januára 2020Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou zo dňa 14.11.2019 v zmysle príslušných ustanovení z. č. 513/1991 Zb. v znení neskorších predpisov – Obchodného zákonníka v platnom znení.
Mancal s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Mancal s. r. o.

Tureň 442, 903 01 Tureň

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.