Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52779343・Mengusovce 194, 059 36 Mengusovce・Založené 2019
Obrat 2025
19 tis. €
−20 %Zisk 2025
−1 739 €
−53 %Aktíva
34 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
33 tis. €
−4,9 %Zadlženosť
0,5 %
−6,9 ppHrubá marža
0,5 %
−0,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-9,3 %
−4,5 ppZisk / výnosy
ROA
-5,2 %
−2,2 ppRentabilita aktív
ROE
-5,2 %
−2,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
221,19
+1 518 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 399 €
−75 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,3 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
33 tis. €
−4,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 804 € | 385 € | 280 € | 83 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 348 € | −1 139 € | −1 138 € | −1 739 € |
| Daň z príjmov | 8 € | 78 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 35 tis. € | 38 tis. € | 38 tis. € | 34 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 38 tis. € | 38 tis. € | 34 tis. € |
| Zásoby | 26 tis. € | 29 tis. € | 30 tis. € | 27 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 106 € | 4 701 € | 5 119 € | 4 474 € |
| Finančné účty | 3 075 € | 4 153 € | 3 264 € | 2 324 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 35 tis. € | 38 tis. € | 38 tis. € | 34 tis. € |
| Vlastné imanie | 30 tis. € | 36 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 635 € | −4 716 € | −5 854 € | −6 992 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 346 € | −1 139 € | −1 138 € | −1 739 € |
| Záväzky | 4 968 € | 1 964 € | 2 778 € | 152 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 968 € | 1 964 € | 2 778 € | 152 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Mengusovce 194, 05936 Mengusovce, Slovenská republika
Adresa Mengusovce 194, 05936 Mengusovce, Slovenská republika
Adresa Lastomír 397, 07237 Lastomír, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Confessio Augustana, spol. s r. o.
Mengusovce 194, 059 36 Mengusovce
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.