Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52780864・Námestie osloboditeľov 3/A, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
16 tis. €
+6,6 %Zisk 2025
2 915 €
−48 %Aktíva
26 tis. €
+78 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+27 %Zadlženosť
47,4 %
+21 ppHrubá marža
66,3 %
−1,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,9 %
−19 ppZisk / výnosy
ROA
11,2 %
−27 ppRentabilita aktív
ROE
21,3 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,91
+135 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 255 €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
+4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
−3,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
28,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € |
| Pridaná hodnota | −188 € | 5 749 € | 8 893 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 508 € | 3 076 € | 5 586 € | 2 915 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 26 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 833 € | 3 333 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 833 € | 3 333 € | 0 € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 4 868 € | 4 234 € | 4 234 € | 4 234 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 997 € | 1 250 € | 2 107 € | 3 733 € |
| Finančné účty | 8 234 € | 8 142 € | 8 313 € | 3 797 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 26 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 126 € | 5 201 € | 11 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −8 366 € | −14 tis. € | −11 tis. € | −5 646 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 508 € | 3 076 € | 5 586 € | 2 915 € |
| Záväzky | 18 tis. € | 12 tis. € | 3 867 € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 956 € | 5 224 € | 0 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 6 534 € | 3 867 € | 1 320 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Bielocerkevská 829/2, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 246/14, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Laborecká 2818/49, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Bielocerkevská 829/2, 04022 Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 246/14, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Laborecká 2818/49, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Müllerová s. r. o.
Námestie osloboditeľov 3/A, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.