Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52783391・Máchova 9028/39, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2020
Obrat 2025
17 tis. €
−67 %Zisk 2025
3 465 €
+197 %Aktíva
970 €
−46 %Vlastný kapitál
−2 173 €
+61 %Zadlženosť
324,0 %
−89 ppHrubá marža
25,4 %
−24 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
20,1 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
357,2 %
+556 ppRentabilita aktív
ROE
-159,5 %
−223 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,31
+27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 870 €
+247 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
+47 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 173 €
+61 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
73,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 22 tis. € | 11 tis. € | 49 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 135 € | 928 € | 24 tis. € | 4 386 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 22 tis. € | 11 tis. € | 53 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 711 € | 274 € | −3 586 € | 3 465 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 186 € | 960 € | 405 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 795 € | 127 € | 1 801 € | 970 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 795 € | 127 € | 1 801 € | 970 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 400 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 395 € | 127 € | 1 801 € | 970 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 795 € | 127 € | 1 801 € | 970 € |
| Vlastné imanie | −2 326 € | −2 052 € | −5 638 € | −2 173 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −8 037 € | −7 326 € | −7 052 € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 711 € | 274 € | −3 586 € | 3 465 € |
| Záväzky | 3 121 € | 2 179 € | 7 439 € | 3 143 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 121 € | 2 179 € | 7 439 € | 3 143 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Nevädzová 17211/6C, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Máchova 9028/39, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Domašská 8603/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Máchova 9028/39, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Domašská 8603/4, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Máchova 9028/39, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
NIOS s. r. o.
Máchova 9028/39, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.