Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52783758・Pod Juhom 7666, 91101 Trenčín・Založené 2019
Obrat 2025
492 tis. €
−11 %Zisk 2025
−12 tis. €
−533 %Aktíva
174 tis. €
−21 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+109 %Zadlženosť
86,1 %
−8,6 ppHrubá marža
-0,7 %
−1,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2,5 %
−2,2 ppZisk / výnosy
ROA
-7,1 %
−6,2 ppRentabilita aktív
ROE
-51,2 %
−34 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,16
+10,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
−654 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-18,4 %
−222 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+109 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
154,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 262 tis. € | 545 tis. € | 554 tis. € | 491 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 132 € | 8 207 € | 5 963 € | −3 472 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 262 tis. € | 556 tis. € | 554 tis. € | 492 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 366 € | −1 866 € | −1 953 € | −12 tis. € |
| Daň z príjmov | 177 € | 291 € | 3 840 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 95 tis. € | 114 tis. € | 220 tis. € | 174 tis. € |
| Neobežný majetok | 17 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 17 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 78 tis. € | 114 tis. € | 220 tis. € | 174 tis. € |
| Zásoby | 67 tis. € | 97 tis. € | 141 tis. € | 113 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 505 € | 13 tis. € | 19 tis. € | 56 tis. € |
| Finančné účty | 5 573 € | 4 107 € | 60 tis. € | 5 249 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 95 tis. € | 114 tis. € | 220 tis. € | 174 tis. € |
| Vlastné imanie | 359 € | 13 tis. € | 12 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 414 € | −4 951 € | −6 817 € | −8 769 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 366 € | −1 866 € | −1 953 € | −12 tis. € |
| Záväzky | 95 tis. € | 100 tis. € | 208 tis. € | 150 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 29 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 84 tis. € | 100 tis. € | 208 tis. € | 150 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 11 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Štefánikova 664/84, 01901 Ilava, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 664/84, 01901 Ilava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.