Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52790011・Galvaniho 25/B, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2020
Obrat 2025
625 tis. €
−24 %Zisk 2025
52 tis. €
+1 372 %Aktíva
652 tis. €
+77 %Vlastný kapitál
53 tis. €
+5 170 %Zadlženosť
91,9 %
−7,8 ppHrubá marža
25,7 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,3 %
+8,8 ppZisk / výnosy
ROA
7,9 %
+9,0 ppRentabilita aktív
ROE
98,1 %
+505 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,18
+20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
52 tis. €
+1 646 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1,3 %
−234 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
98 tis. €
+1 877 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 428 tis. € | 813 tis. € | 625 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 64 tis. € | 111 tis. € | 161 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 439 tis. € | 822 tis. € | 625 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 65 € | −4 065 € | 52 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 1 441 € | 7 065 € | 692 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 1 441 € | 7 065 € | 692 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 101 tis. € | 369 tis. € | 652 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 6 500 € | 7 476 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 6 500 € | 7 476 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 101 tis. € | 363 tis. € | 645 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 44 tis. € | 328 tis. € | 585 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 13 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 30 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 45 tis. € | 4 741 € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 101 tis. € | 369 tis. € | 652 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 5 065 € | 1 000 € | 53 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 65 € | −4 000 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 65 € | −4 065 € | 52 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 96 tis. € | 368 tis. € | 600 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 53 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 96 tis. € | 368 tis. € | 547 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa D. Jurkoviča 2489/28, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa D. Jurkoviča 2489/28, 95503 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
ELLASSAY, s. r. o.
Galvaniho 25/B, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.