Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52793281・Rubínova 5762/3, 97405 Banská Bystrica・Založené 2019
Obrat 2025
923 tis. €
−26 %Zisk 2025
36 tis. €
−19 %Aktíva
394 tis. €
−7,4 %Vlastný kapitál
45 tis. €
+282 %Zadlženosť
88,5 %
−3,6 ppHrubá marža
7,4 %
−4,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
9,1 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
79,2 %
−294 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,74
−17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
40 tis. €
−18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,7 %
+0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−90 tis. €
−111 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
55,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 472 tis. € | 989 tis. € | 1,25 mil. € | 900 tis. € |
| Pridaná hodnota | 46 tis. € | 26 tis. € | 151 tis. € | 67 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 472 tis. € | 993 tis. € | 1,25 mil. € | 923 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 791 € | −53 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 707 € | 0 € | 4 876 € | 4 282 € |
| Daň z príjmov splatná | 2 707 € | 0 € | 4 876 € | 4 282 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 138 tis. € | 293 tis. € | 425 tis. € | 394 tis. € |
| Neobežný majetok | 83 tis. € | 126 tis. € | 91 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 83 tis. € | 126 tis. € | 91 tis. € | 136 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 164 tis. € | 331 tis. € | 255 tis. € |
| Zásoby | 153 tis. € | 96 tis. € | 13 tis. € | 99 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −151 tis. € | −112 tis. € | −15 tis. € | −61 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 51 tis. € | 180 tis. € | 333 tis. € | 217 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 452 € | 2 355 € | 3 180 € | 2 793 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 138 tis. € | 293 tis. € | 425 tis. € | 394 tis. € |
| Vlastné imanie | 21 tis. € | −32 tis. € | 12 tis. € | 45 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 6 054 € | 16 tis. € | −38 tis. € | 3 956 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 791 € | −53 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € |
| Záväzky | 117 tis. € | 325 tis. € | 392 tis. € | 348 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 73 € | 127 € | 191 € | 215 € |
| Krátkodobé záväzky | 91 tis. € | 298 tis. € | 374 tis. € | 345 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 26 tis. € | 26 tis. € | 16 tis. € | 2 804 € |
| Rezervy | 400 € | 371 € | 982 € | 383 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 22 tis. € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Dolná 14466/70, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dostojevského rad 2547/13, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Dolná 14466/70, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Dostojevského rad 2547/13, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Dostojevského rad 2547/13, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Dostojevského rad 2547/13, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.