Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52795659・Pivovarnícka 2278/4, 95501 Topoľčany・Založené 2020
Obrat 2025
33 tis. €
+173 %Zisk 2025
2 049 €
+293 %Aktíva
12 tis. €
−0,0 %Vlastný kapitál
4 841 €
+73 %Zadlženosť
60,5 %
−17 ppHrubá marža
51,1 %
−21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
+1,9 ppZisk / výnosy
ROA
16,7 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
42,3 %
+24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
12,08
−36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 389 €
+177 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,2 %
−25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
13,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 773 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 33 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 532 € | 7 407 € | 8 867 € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 773 € | 11 tis. € | 12 tis. € | 33 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 603 € | −448 € | 522 € | 2 049 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Neobežný majetok | 13 tis. € | 7 438 € | 2 187 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 13 tis. € | 7 438 € | 2 187 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 585 € | 5 931 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 400 € | 3 720 € |
| Finančné účty | 3 585 € | 5 931 € | 9 665 € | 8 526 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Vlastné imanie | −45 € | 1 612 € | 2 792 € | 4 841 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 558 € | −5 044 € | −5 492 € | −4 970 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 603 € | −448 € | 522 € | 2 049 € |
| Záväzky | 16 tis. € | 12 tis. € | 9 460 € | 7 405 € |
| Dlhodobé záväzky | 14 tis. € | 11 tis. € | 8 927 € | 6 391 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 787 € | 454 € | 533 € | 1 014 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Pivovarnícka 2278/4, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Adresa Pivovarnícka 2278/4, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.