Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52796159・Kendice 451, 08201 Kendice・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−522 €
−102 %Aktíva
6 418 €
−95 %Vlastný kapitál
5 993 €
−77 %Zadlženosť
6,6 %
−75 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-8,1 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
-8,7 %
−97 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,10
+1 252 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−182 €
−101 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-186,8 %
−208 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 993 €
−56 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−6 333 €
+97 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −350 € | −350 € | −22 tis. € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 250 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −558 € | −602 € | 23 tis. € | −522 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 6 216 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 112 tis. € | 113 tis. € | 142 tis. € | 6 418 € |
| Neobežný majetok | 107 tis. € | 107 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 107 tis. € | 107 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 631 € | 5 563 € | 130 tis. € | 6 418 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | −110 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 85 € | 85 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 4 631 € | 5 563 € | 239 tis. € | 6 333 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 112 tis. € | 113 tis. € | 142 tis. € | 6 418 € |
| Vlastné imanie | 3 111 € | 2 509 € | 26 tis. € | 5 993 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | −1 331 € | −1 889 € | −1 948 € | 1 515 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −558 € | −602 € | 23 tis. € | −522 € |
| Záväzky | 109 tis. € | 110 tis. € | 116 tis. € | 425 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 109 tis. € | 110 tis. € | 116 tis. € | 425 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Kendice 451, 08201 Kendice, Slovenská republika
Adresa Giraltovská 3502/18, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Soľ 446, 09435 Soľ, Slovenská republika
Adresa Kendice 451, 08201 Kendice, Slovenská republika
Adresa Giraltovská 3502/18, 08501 Bardejov, Slovenská republika
Adresa Soľ 446, 09435 Soľ, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.