Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52801161・Májová 426/8, 94110 Tvrdošovce・Založené 2019
Obrat 2025
497 €
−81 %Zisk 2025
−3 €
−100 %Aktíva
7 457 €
−1,6 %Vlastný kapitál
7 117 €
−0,0 %Zadlženosť
4,6 %
−1,5 ppHrubá marža
80,1 %
−7,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,6 %
−73 ppZisk / výnosy
ROA
-0,0 %
−25 ppRentabilita aktív
ROE
-0,0 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,93
+33 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
337 €
−85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
100,9 %
+86 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 117 €
−0,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-15,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 700 € | 2 661 € | 497 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 293 € | 2 321 € | 398 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 700 € | 2 662 € | 497 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 198 € | 1 922 € | −3 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 35 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 278 € | 7 580 € | 7 457 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 278 € | 7 580 € | 7 457 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 278 € | 7 580 € | 7 457 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 278 € | 7 580 € | 7 457 € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 198 € | 7 120 € | 7 117 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 0 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 188 € | 2 014 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 198 € | 1 922 € | −3 € |
| Záväzky | 0 € | 80 € | 460 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 80 € | 460 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
32 registrovaných činností
Adresa Sovietskej armády 317/32, 92572 Selice, Slovenská republika
Adresa Veľká Urbanková 763, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Adresa Sovietskej armády 317/32, 92572 Selice, Slovenská republika
Adresa Veľká Urbanková 763, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.