Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52804666・Záhradkárska 623, 04018 Nižná Hutka・Založené 2019
Obrat 2025
310 tis. €
+35 %Zisk 2025
−23 tis. €
−177 %Aktíva
285 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
178 tis. €
−12 %Zadlženosť
37,7 %
−2,6 ppHrubá marža
-7,7 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,5 %
−3,8 ppZisk / výnosy
ROA
-8,1 %
−5,6 ppRentabilita aktív
ROE
-13,0 %
−8,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,49
+82 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−23 tis. €
−177 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
127 tis. €
+219 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-40,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 69 tis. € | 61 tis. € | 207 tis. € | 154 tis. € |
| Pridaná hodnota | −9 472 € | −30 tis. € | 6 324 € | −12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 76 tis. € | 231 tis. € | 229 tis. € | 310 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −58 tis. € | −38 tis. € | −8 343 € | −23 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 382 tis. € | 354 tis. € | 336 tis. € | 285 tis. € |
| Neobežný majetok | 333 tis. € | 209 tis. € | 187 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 333 tis. € | 209 tis. € | 187 tis. € | 73 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 49 tis. € | 145 tis. € | 149 tis. € | 212 tis. € |
| Zásoby | 592 € | 52 tis. € | 112 tis. € | 114 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 41 tis. € | 36 tis. € | 27 tis. € | 55 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 877 € | 57 tis. € | 9 563 € | 43 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 382 tis. € | 354 tis. € | 336 tis. € | 285 tis. € |
| Vlastné imanie | 247 tis. € | 209 tis. € | 201 tis. € | 178 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 300 tis. € | 242 tis. € | 204 tis. € | 196 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −58 tis. € | −38 tis. € | −8 343 € | −23 tis. € |
| Záväzky | 135 tis. € | 145 tis. € | 135 tis. € | 107 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 189 € | 227 € | 249 € | 291 € |
| Krátkodobé záväzky | 88 tis. € | 92 tis. € | 109 tis. € | 85 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 29 tis. € | 6 820 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 18 tis. € | 47 tis. € | 26 tis. € | 21 tis. € |
| Rezervy | 80 € | 0 € | 517 € | 383 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Nižná Hutka 623, 04018 Nižná Hutka, Slovenská republika
Adresa Čingovská 1494/12, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Adresa Nižná Hutka 623, 04018 Nižná Hutka, Slovenská republika
Adresa Nižná Hutka 623, 04018 Nižná Hutka, Slovenská republika
Adresa Čingovská 1494/12, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.