Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52805786・Športová 827/25, 90023 Viničné・Založené 2019
Obrat 2025
4 715 €
+18 %Zisk 2025
1 514 €
+216 %Aktíva
14 tis. €
+13 %Vlastný kapitál
7 575 €
+25 %Zadlženosť
44,0 %
−5,2 ppHrubá marža
55,5 %
+54 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
32,1 %
+65 ppZisk / výnosy
ROA
11,2 %
+22 ppRentabilita aktív
ROE
20,0 %
+41 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,16
+16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 854 €
+293 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,3 %
+54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 894 €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-19,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 6 228 € | 3 998 € | 4 642 € |
| Pridaná hodnota | 4 794 € | −1 537 € | 72 € | 2 576 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 6 254 € | 3 999 € | 4 715 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 177 € | −2 839 € | −1 300 € | 1 514 € |
| Daň z príjmov | 500 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 291 € | 986 € | 986 € | 681 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 291 € | 986 € | 986 € | 681 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 12 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 800 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 302 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 13 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 555 € | 4 522 € | 6 061 € | 7 575 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 195 € | 2 129 € | 2 129 € | 829 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 177 € | −2 839 € | −1 300 € | 1 514 € |
| Záväzky | 7 838 € | 8 497 € | 5 871 € | 5 947 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 838 € | 8 497 € | 5 871 € | 5 947 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Športová 827/25, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Športová 827/25, 90023 Viničné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.