Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52812618・Jarabinková 18878/6, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2019
Obrat 2025
71 tis. €
+31 %Zisk 2025
59 tis. €
+51 %Aktíva
67 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
65 tis. €
+45 %Zadlženosť
4,0 %
−7,7 ppHrubá marža
95,9 %
+7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
83,1 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
87,8 %
+10 ppRentabilita aktív
ROE
91,5 %
+3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
24,67
+191 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
66 tis. €
+43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−5,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
64 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
16,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 33 tis. € | 52 tis. € | 71 tis. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | 31 tis. € | 46 tis. € | 68 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 33 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 33 tis. € | 21 tis. € | 39 tis. € | 59 tis. € |
| Daň z príjmov | 5 870 € | 3 614 € | 7 022 € | 6 647 € |
| Daň z príjmov splatná | 5 870 € | 3 614 € | 7 022 € | 6 647 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 41 tis. € | 28 tis. € | 51 tis. € | 67 tis. € |
| Neobežný majetok | 5 261 € | 405 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 261 € | 405 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € | 67 tis. € |
| Zásoby | 75 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 14 tis. € | 9 721 € | 5 446 € | 19 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 22 tis. € | 18 tis. € | 45 tis. € | 48 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 253 € | 271 € | 260 € | 277 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 41 tis. € | 28 tis. € | 51 tis. € | 67 tis. € |
| Vlastné imanie | 38 tis. € | 26 tis. € | 45 tis. € | 65 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 33 tis. € | 21 tis. € | 39 tis. € | 59 tis. € |
| Záväzky | 2 800 € | 2 016 € | 5 953 € | 2 725 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 441 € | 2 016 € | 5 953 € | 2 725 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 359 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Jarabinková 18878/6, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Jarabinková 18878/6, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Kľakovská 882/23, 96681 Žarnovica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
TZBtax services s. r. o.
Jarabinková 18878/6, 82109 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.