Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52817580・Drevárska 508/2, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2019
Obrat 2025
46 tis. €
−35 %Zisk 2025
5 209 €
−25 %Aktíva
548 tis. €
+1,1 %Vlastný kapitál
120 tis. €
+4,5 %Zadlženosť
78,1 %
−0,7 ppHrubá marža
48,1 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,3 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
4,3 %
−1,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
+245 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 209 €
−42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
−22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−412 tis. €
+0,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
64,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 58 tis. € | 70 tis. € | 60 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 31 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 63 tis. € | 80 tis. € | 72 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 22 tis. € | 12 tis. € | 6 981 € | 5 209 € |
| Daň z príjmov | 1 716 € | 3 295 € | 1 935 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 542 tis. € | 512 tis. € | 542 tis. € | 548 tis. € |
| Neobežný majetok | 523 tis. € | 508 tis. € | 538 tis. € | 534 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 523 tis. € | 508 tis. € | 538 tis. € | 534 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 4 046 € | 3 799 € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −2 315 € | 2 799 € | −1 028 € | 4 270 € |
| Finančné účty | 21 tis. € | 1 247 € | 4 827 € | 9 063 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 542 tis. € | 512 tis. € | 542 tis. € | 548 tis. € |
| Vlastné imanie | 91 tis. € | 108 tis. € | 115 tis. € | 120 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −16 tis. € | 5 666 € | 17 tis. € | 24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 22 tis. € | 12 tis. € | 6 981 € | 5 209 € |
| Záväzky | 451 tis. € | 404 tis. € | 427 tis. € | 428 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 5 200 € | 5 200 € | 2 500 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 428 tis. € | 384 tis. € | 418 tis. € | 425 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 18 tis. € | 15 tis. € | 6 606 € | 2 612 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa A. Mickiewicza 1372/3, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa A. Mickiewicza 1372/3, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.