Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52818292・Cetuna 779, 91611 Bzince pod Javorinou・Založené 2021
Obrat 2025
252 tis. €
+12 %Zisk 2025
13 tis. €
−28 %Aktíva
111 tis. €
+33 %Vlastný kapitál
40 tis. €
+47 %Zadlženosť
63,9 %
−3,3 ppHrubá marža
17,1 %
−2,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,1 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
11,5 %
−9,8 ppRentabilita aktív
ROE
31,9 %
−33 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,23
−9,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
16 tis. €
−27 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,7 %
+1,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
59 tis. €
+29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
322,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 350 € | 24 tis. € | 224 tis. € | 252 tis. € |
| Pridaná hodnota | 3 230 € | 2 394 € | 43 tis. € | 43 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 350 € | 24 tis. € | 225 tis. € | 252 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 745 € | 1 875 € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 485 € | 356 € | 4 615 € | 3 562 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 230 € | 34 tis. € | 84 tis. € | 111 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 6 531 € | 4 481 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 6 531 € | 4 481 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 230 € | 34 tis. € | 77 tis. € | 107 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 € | 3 211 € | 8 739 € | 14 tis. € |
| Finančné účty | 8 225 € | 30 tis. € | 68 tis. € | 93 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 230 € | 34 tis. € | 84 tis. € | 111 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 745 € | 9 621 € | 27 tis. € | 40 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 746 € | 4 620 € | 22 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 745 € | 1 875 € | 18 tis. € | 13 tis. € |
| Záväzky | 485 € | 24 tis. € | 56 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 22 tis. € | 22 tis. € | 23 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 485 € | 1 678 € | 31 tis. € | 48 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 2 395 € | 626 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Cetuna 1314, 91611 Bzince pod Javorinou, Slovenská republika
Adresa Cetuna 1314, 91611 Bzince pod Javorinou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.