Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52821102・Pri nemocnici 7, 04001 Košice - mestská časť Juh・Založené 2019
Obrat 2025
10 tis. €
−23 %Zisk 2025
−5 206 €
−47 %Aktíva
23 tis. €
−6,5 %Vlastný kapitál
−36 tis. €
−17 %Zadlženosť
253,2 %
+31 ppHrubá marža
6,0 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-49,8 %
−24 ppZisk / výnosy
ROA
-22,4 %
−8,2 ppRentabilita aktív
ROE
14,6 %
+3,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,23
+1,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−4 866 €
−52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-7,0 %
+3,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−46 tis. €
−6,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
91,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 697 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 020 € | 1 431 € | 2 280 € | 629 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 697 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 901 € | −1 868 € | −3 540 € | −5 206 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 28 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 9 937 € | 14 tis. € | 13 tis. € | 9 947 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 937 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 9 947 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 3 000 € | 2 000 € | 1 000 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 025 € | 14 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 89 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 025 € | 14 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 28 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | −25 tis. € | −27 tis. € | −30 tis. € | −36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −21 tis. € | −30 tis. € | −32 tis. € | −35 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 901 € | −1 868 € | −3 540 € | −5 206 € |
| Záväzky | 40 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € | 59 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € | 59 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 120 € | 120 € | 150 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Pri nemocnici 498/7, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Kostolná ulica 239, 95145 Dolné Lefantovce, Slovenská republika
Adresa Pri nemocnici 498/7, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Adresa Mlynská 1136/3, 05342 Krompachy, Slovenská republika
Adresa Kostolná ulica 239, 95145 Dolné Lefantovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Spectum s.r.o.
Pri nemocnici 7, 04001 Košice - mestská časť Juh
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.