Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52822176・Okružná 1037/73, 90026 Slovenský Grob・Založené 2020
Obrat 2025
39 tis. €
+22 %Zisk 2025
3 061 €
+59 %Aktíva
21 tis. €
−23 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+36 %Zadlženosť
43,9 %
−24 ppHrubá marža
9,2 %
−1,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,8 %
+1,8 ppZisk / výnosy
ROA
14,7 %
+7,5 ppRentabilita aktív
ROE
26,3 %
+3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,28
+55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 401 €
+50 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
12 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 705 € | 700 € | 3 379 € | 3 604 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 528 € | 519 € | 1 930 € | 3 061 € |
| Daň z príjmov | 93 € | 91 € | 341 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 93 € | 91 € | 341 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 230 € | 6 746 € | 27 tis. € | 21 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 230 € | 6 746 € | 27 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 056 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 230 € | 6 746 € | 27 tis. € | 18 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 230 € | 6 746 € | 27 tis. € | 21 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 137 € | 6 655 € | 8 585 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 31 € | 56 € | 83 € | 83 € |
| HV minulých rokov | 578 € | 1 080 € | 1 572 € | 3 502 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 528 € | 519 € | 1 930 € | 3 061 € |
| Záväzky | 93 € | 91 € | 18 tis. € | 9 115 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 93 € | 91 € | 18 tis. € | 9 115 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Okružná 1037/73, 90026 Slovenský Grob, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/8, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/8, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mudrochova 7478/11, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Okružná 1037/73, 90026 Slovenský Grob, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/8, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Námestie hraničiarov 8/A, 85103 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Landererova 7743/8, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Mudrochova 7478/11, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.