Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52826562・K. Šmidkeho 2607/3, 911 08 Trenčín・Založené 2020
Obrat 2025
59 tis. €
−20 %Zisk 2025
21 tis. €
−32 %Aktíva
232 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
229 tis. €
+9,9 %Zadlženosť
1,4 %
+0,4 ppHrubá marža
74,0 %
−3,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,0 %
−6,0 ppZisk / výnosy
ROA
8,8 %
−5,5 ppRentabilita aktív
ROE
9,0 %
−5,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
73,85
−29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,1 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
223 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 98 tis. € | 61 tis. € | 74 tis. € | 59 tis. € |
| Pridaná hodnota | 82 tis. € | 43 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 98 tis. € | 61 tis. € | 74 tis. € | 59 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 53 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 14 tis. € | 5 606 € | 8 022 € | 2 291 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 163 tis. € | 181 tis. € | 210 tis. € | 232 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 353 € | 4 761 € | 9 584 € | 5 962 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 353 € | 4 761 € | 9 584 € | 5 962 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 159 tis. € | 176 tis. € | 201 tis. € | 226 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 281 € | 14 tis. € | 5 940 € | 13 tis. € |
| Finančné účty | 151 tis. € | 162 tis. € | 195 tis. € | 213 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 163 tis. € | 181 tis. € | 210 tis. € | 232 tis. € |
| Vlastné imanie | 157 tis. € | 178 tis. € | 208 tis. € | 229 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 99 tis. € | 152 tis. € | 172 tis. € | 203 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 53 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 6 432 € | 2 619 € | 2 154 € | 3 327 € |
| Dlhodobé záväzky | 119 € | 165 € | 213 € | 267 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 313 € | 2 454 € | 1 941 € | 3 060 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa K. Šmidkeho 2607/3, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa K. Šmidkeho 2607/3, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.