Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Lov-Arms, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 52827151Pod hájom 1099/101, 01841 Dubnica nad VáhomZaložené 2019

Obrat 2025

99 tis. €

+0,9 %
IČO
52827151
DIČ
2121147347
IČ DPH
SK2121147347, podľa §4, registrácia od piatok 10. januára 2020
Sídlo
Lov-Arms, s.r.o.Pod hájom 1099/101 01841 Dubnica nad Váhom
Dátum vzniku
piatok 13. decembra 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/39330/R

Zisk 2025

−867 €

−168 %

Aktíva

256 tis. €

+0,3 %

Vlastný kapitál

97 tis. €

−0,9 %

Zadlženosť

62,3 %

+0,4 pp

Hrubá marža

2,2 %

−16 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−168 %
−489 €51 tis. €25 tis. €12 tis. €4 334 €1 273 €−867 €2019202020212022202320242025

Tržby

−11 %
0 €233 tis. €188 tis. €161 tis. €116 tis. €98 tis. €87 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-0,9 %

−2,2 pp

Zisk / výnosy

ROA

-0,3 %

−0,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

-0,9 %

−2,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,90

+5,7 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

533 €

−84 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

262,7 %

+202 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−16 tis. €

+32 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-17,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €2019233 tis. €2020188 tis. €2021161 tis. €2022116 tis. €202398 tis. €202499 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru161 tis. €116 tis. €98 tis. €87 tis. €
Pridaná hodnota25 tis. €21 tis. €18 tis. €1 881 €
Výnosy z hospodárskej činnosti161 tis. €116 tis. €98 tis. €99 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení12 tis. €4 334 €1 273 €−867 €
Daň z príjmov2 669 €2 321 €2 002 €1 400 €

Aktíva

  • Neobežný majetok113 tis. €
  • Obežný majetok143 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie97 tis. €
  • Záväzky159 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom280 tis. €271 tis. €255 tis. €256 tis. €
Neobežný majetok126 tis. €132 tis. €121 tis. €113 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok126 tis. €132 tis. €121 tis. €113 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok154 tis. €139 tis. €134 tis. €143 tis. €
Zásoby88 tis. €99 tis. €75 tis. €62 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky11 tis. €7 820 €11 tis. €23 tis. €
Finančné účty55 tis. €33 tis. €49 tis. €58 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky280 tis. €271 tis. €255 tis. €256 tis. €
Vlastné imanie92 tis. €96 tis. €98 tis. €97 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov75 tis. €86 tis. €91 tis. €92 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení12 tis. €4 334 €1 273 €−867 €
Záväzky188 tis. €175 tis. €158 tis. €159 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky188 tis. €175 tis. €158 tis. €159 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €14 tis. €7 133 €2 669 €2 321 €2 002 €1 400 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 011,76 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

21 registrovaných činností

  • Chov vybraných druhov zvieratPlatné od štvrtok 12. mája 2022
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáPlatné od štvrtok 12. mája 2022
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctvePlatné od štvrtok 12. mája 2022
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctvePlatné od štvrtok 12. mája 2022
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaPlatné od štvrtok 12. mája 2022
  • Administratívne službyPlatné od piatok 13. decembra 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 13. decembra 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 13. decembra 2019
  • Nákup, predaj alebo preprava zbraní a strelivaPlatné od piatok 13. decembra 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 13. decembra 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod pondelok 20. februára 2023

    Adresa Kochanovce 263, 91305 Adamovské Kochanovce, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 13. decembra 2019

    Adresa Pod hájom 1099/101, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 13. decembra 2019

    Adresa Pod hájom 1099/101, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/39330/R
Hlavná činnosť
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Lov-Arms, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Lov-Arms, s.r.o.

Pod hájom 1099/101, 01841 Dubnica nad Váhom

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.