Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52828221・Športová ulica 1497/3, 02956 Zákamenné・Založené 2020
Obrat 2024
3 562 €
+42 %Zisk 2024
770 €
+231 %Aktíva
3 643 €
+127 %Vlastný kapitál
1 164 €
+79 %Zadlženosť
68,1 %
+8,6 ppHrubá marža
26,5 %
+45 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
21,6 %
+45 ppZisk / výnosy
ROA
21,1 %
+58 ppRentabilita aktív
ROE
66,2 %
+157 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,47
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
770 €
+231 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 164 €
+79 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
32,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 550 € | 1 870 € | 2 500 € | 3 562 € |
| Pridaná hodnota | −1 049 € | 386 € | −465 € | 945 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 550 € | 1 870 € | 2 500 € | 3 562 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 563 € | −182 € | −590 € | 770 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 770 € | 2 479 € | 1 607 € | 3 643 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 770 € | 2 479 € | 1 607 € | 3 643 € |
| Zásoby | 1 668 € | 1 668 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 102 € | 811 € | 1 607 € | 3 643 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 770 € | 2 479 € | 1 607 € | 3 643 € |
| Vlastné imanie | 1 424 € | 1 242 € | 652 € | 1 164 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 013 € | −3 576 € | −3 758 € | −4 606 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 563 € | −182 € | −590 € | 770 € |
| Záväzky | 1 346 € | 1 237 € | 955 € | 2 479 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 346 € | 1 237 € | 955 € | 2 479 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Ulica Podkamenné 132/75, 02956 Zákamenné, Slovenská republika
Adresa Ulica Podkamenné 132/75, 02956 Zákamenné, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.