Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52839346・M.R. Štefánika 1345/36, 96212 Detva・Založené 2020
Obrat 2025
40 tis. €
−2,5 %Zisk 2025
−82 €
+99 %Aktíva
3 782 €
+205 %Vlastný kapitál
−6 298 €
−1,3 %Zadlženosť
266,5 %
+339 ppHrubá marža
47,4 %
−6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,2 %
+19 ppZisk / výnosy
ROA
-2,2 %
−218 ppRentabilita aktív
ROE
1,3 %
−124 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,38
+126 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
258 €
+103 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
131,8 %
+136 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 130 €
−0,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
154,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 2 178 € | 41 tis. € | 40 tis. € |
| Pridaná hodnota | −452 € | −525 € | 22 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 2 178 € | 41 tis. € | 40 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −790 € | −2 714 € | −7 811 € | −82 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 309 € | 3 696 € | −3 614 € | 3 782 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 309 € | 3 696 € | −3 614 € | 3 782 € |
| Zásoby | 0 € | 2 799 € | 8 198 € | 8 003 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 129 € |
| Finančné účty | 4 309 € | 897 € | −12 tis. € | −4 350 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 309 € | 3 696 € | −3 614 € | 3 782 € |
| Vlastné imanie | 4 309 € | 1 595 € | −6 215 € | −6 298 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 99 € | −691 € | −3 404 € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −790 € | −2 714 € | −7 811 € | −82 € |
| Záväzky | 0 € | 2 101 € | 2 601 € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 8 € | 104 € | 168 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 2 093 € | 2 497 € | 9 912 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa M.R. Štefánika 1345/36, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa A. Bernoláka 931/13, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa M.R. Štefánika 1345/36, 96212 Detva, Slovenská republika
Adresa A. Bernoláka 931/13, 96212 Detva, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.