Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52843092・Gruzínska 36, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2020
Obrat 2025
422 tis. €
+2,0 %Zisk 2025
36 tis. €
+298 %Aktíva
169 tis. €
+7,4 %Vlastný kapitál
140 tis. €
+34 %Zadlženosť
17,6 %
−16 ppHrubá marža
50,9 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,4 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
21,0 %
+32 ppRentabilita aktív
ROE
25,5 %
+43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,22
+108 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
38 tis. €
+334 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,1 %
+17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
146 tis. €
+31 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 302 tis. € | 477 tis. € | 409 tis. € | 417 tis. € |
| Pridaná hodnota | 109 tis. € | 192 tis. € | 162 tis. € | 212 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 302 tis. € | 477 tis. € | 413 tis. € | 422 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −33 tis. € | 20 tis. € | −18 tis. € | 36 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 2 975 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 127 tis. € | 147 tis. € | 158 tis. € | 169 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 5 788 € | 858 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 5 788 € | 858 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 115 tis. € | 141 tis. € | 157 tis. € | 169 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 82 tis. € | 99 tis. € | 141 tis. € | 142 tis. € |
| Finančné účty | 33 tis. € | 42 tis. € | 16 tis. € | 28 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 127 tis. € | 147 tis. € | 158 tis. € | 169 tis. € |
| Vlastné imanie | 102 tis. € | 122 tis. € | 104 tis. € | 140 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 130 tis. € | 97 tis. € | 117 tis. € | 99 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −33 tis. € | 20 tis. € | −18 tis. € | 36 tis. € |
| Záväzky | 25 tis. € | 25 tis. € | 54 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 81 € | 73 € | 69 € | 56 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 18 tis. € | 45 tis. € | 23 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 2 000 € | 2 000 € | 2 000 € |
| Rezervy | 4 011 € | 4 610 € | 6 494 € | 4 251 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hrobákova 14, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Hrobákova 14, 85102 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
STRESTAV UNI s.r.o.
Gruzínska 36, 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.