Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52849066・G. Bethlena 45, 94001 Nové Zámky・Založené 2020
Obrat 2024
428 tis. €
−6,1 %Zisk 2024
6 218 €
+320 %Aktíva
398 tis. €
−0,0 %Vlastný kapitál
15 tis. €
+72 %Zadlženosť
96,3 %
−1,6 ppHrubá marža
-10,0 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,5 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
1,6 %
+1,2 ppRentabilita aktív
ROE
41,8 %
+25 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
−6,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 138 €
+317 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,6 %
−0,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
−52 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 401 tis. € | 118 tis. € | 468 tis. € | 378 tis. € |
| Pridaná hodnota | −39 tis. € | −36 tis. € | 4 028 € | −38 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 440 tis. € | 227 tis. € | 455 tis. € | 428 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −82 € | 1 540 € | 1 482 € | 6 218 € |
| Daň z príjmov | 11 € | 518 € | 471 € | 1 920 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 233 tis. € | 220 tis. € | 398 tis. € | 398 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 233 tis. € | 220 tis. € | 398 tis. € | 398 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 70 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 185 tis. € | 113 tis. € | 277 tis. € | 331 tis. € |
| Finančné účty | 49 tis. € | 37 tis. € | 121 tis. € | 66 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 233 tis. € | 220 tis. € | 398 tis. € | 398 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 640 € | 7 181 € | 8 661 € | 15 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 722 € | 641 € | 2 179 € | 3 661 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −82 € | 1 540 € | 1 482 € | 6 218 € |
| Záväzky | 228 tis. € | 213 tis. € | 389 tis. € | 383 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 215 tis. € | 174 tis. € | 351 tis. € | 375 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 13 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 39 tis. € | 38 tis. € | 7 554 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Orechová 70/28, 94123 Andovce, Slovenská republika
Adresa Komárňanská 4790/49, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Orechová 70/28, 94123 Andovce, Slovenská republika
Adresa Komárňanská 4790/49, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Orechová 70/28, 94123 Andovce, Slovenská republika
Adresa Komárňanská 4790/49, 94001 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Orechová 70/28, 94123 Andovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.